Online Randevu

hasta yorumları

hasta yorumları
Recai Dincer
10 Mayıs 2022

22.11.2021 tarihinde Op. Dr. Alper Hacıoğlu ve Op. Dr. Muslum Tarkan hocalarim tarafindan gobek fitigi ve safrakesei ameliyatı oldum. Hocalarıma buradan da tesekkurlerimi göndermek istiyorum. Ameliyat öncesi gerek bilgilendirmeleri, gerek psikolojik olarak rahatlatmalari ve ameliyat sonrası kavustugum sağlığının teşekkürü bilse az. Sağlık için gözünüz kapalı hocalarımı tavsiye eder iyi çalışmalar dilerim.

Ga. (Doktor Takvimi)
10 Mayıs 2022

Kendisine tüp mide ameliyatı olmuş ve güzelliğime güzellik katmış Müslüm hocam gelecek zamandaki eskişehirin sahip olduğu tek obezite cerrahi hastane sahibi olacak tek kişisidir diyorum..hastalarına bu denli özveriyle ilgiyle sevgiyle ve bilgisiyle yaklaşması farkıdır..sayenizde şeker ilaçlarından kilo problemimden kurtuldum.değerli ellerinize güzel yüreğinize sağlık hocam..başarınız daim olsun..

L (Doktor Takvimi)
10 Mayıs 2022

Müslüm hocaya ameliyat oldum.Kendisine çok hem doktor hem de insan olarak çok teşekkkür ederim.Bağırsaklarımda sorun vardı, bağırsak ameliyatı oldu.Ameliyat öncesi ve sonrasında devamlı ilgilendi ve bilgilendirdi.Hastaneye başka bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim.Orada Müslüm hocama gittim, onlar ilgilendiler.İyi bir doktor olduğunu da duymuştum.Devamlı ilgilendi benimle, o yüzden çok memnun kaldım.

Ş. (Doktor Takvimi)
10 Mayıs 2022

Alper Bey mide kanserinden dolayı ameliyatımı yaptı. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Kısa sürede kendimi toparladım. Ameliyat öncesinde ve sonrasında her zaman beni bilgilendirdi. Kendisi ameliyata beni psikolojik olarak hazırladı. Alper Bey sayesinde rahat bir süreç geçirdim. Kendisini herkese tavsiye edebilirim.

K. (Doktor Takvimi)
5 Nisan 2022

Alper Bey safra kesesi ve göbek fıtığından dolayı ameliyatlarımı yaptı. Ameliyat sürecim gayet iyi geçti. Tüm süreçlerde sık sık kontrollerimi sağlayıp, benimle ilgilendi. Geçirdiğim süreçte herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kendisinin yaptığı ameliyattan gayet memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Kliniğimize Puan
ve Yorum Ekleyin

Kliniğimize Puan
ve Yorum Ekleyin

Değerli Görüş Ve Yorumlarınızı Paylaştığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz (Zorunlu Değildir.)
Yorum

iletişim

iletişim

İletişim Formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki
form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız

iletişim

iletişim
Adres

Hoşnudiye Mh. 732. Sokak No:46,
Noora Plaza A Blok Kat:1/D:1,
Eskişehir (Vatan Bilgisayar Üstü)

TELEFON

0552 200 59 69

+90 507 350 07 26 (EN)

BİZE ULAŞIN

Sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşabilir,
yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.